РОЗРОБКА МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Автор(и)

  • Дмитро Чихайда студент УДУ імені Михайла Драгоманова

Анотація

Метою дослідження є створення додатку, який сприяє заохоченню до інтерактивного засвоєння нових мовних навичок. Завданням дослідження є дослідження потреб цільової аудиторії, розробка дизайну, обрання технологій для реалізації та тестування основних функцій. Об’єктом дослідження є процес інтерактивного навчання іноземних мов за допомогою мобільних додатків. Це включає вивчення методів і технологій, які можуть покращити сприйняття навчального матеріалу, сприяти ефективному запам’ятовуванню та розвитку мовних навичок у користувачів. Особлива увага приділяється інтерактивним та адаптивним технологіям, які дозволяють зробити процес вивчення мови більш зручним, інтуїтивним та ефективним. Предметом дослідження є методи та інструменти розробки мобільного додатку для інтерактивного вивчення іноземних мов. Дане дослідження містить в собі впровадження інтерактивних компонентів, таких як системи опрацювання помилок, адаптивні уроки, флеш-картки, інтеграція мультимедійного контенту, а також використання баз даних для збереження прогресу та персоналізації навчального процесу. Використані методи дослідження порівняльного аналізу, методи проектування та моделювання, експериментальний метод, метод програмування та розробки, метод тестування. Результатом дослідження став розроблений мобільний додаток для інтерактивного вивчення іноземних мов який об’єднує в собі кілька інноваційних функцій, орієнтованих на ефективне навчання.

Ключові слова: мобільний додаток, інтерактивне навчання, React Native, Firebase, флеш-картки, інтерактивні уроки, персоналізація навчання, мультимедійний контент.

##submission.downloads##

Опубліковано

2024-12-26

Як цитувати

Чихайда, Д. (2024). РОЗРОБКА МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (13). вилучено із https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/1448

Номер

Розділ

Комп'ютерні науки