Розробка Telegram-бота для інформування учасників навчального процесу
Анотація
Анотація. Метою дослідження є створення автоматизованої системи яка дозволить отримувати та надсилати дані навчальних матеріалів при низькій швидкості з’єднання з мережею Інтернет та можливістю прямої комунікації з викладачами. Завданням дослідження є розробка системи яка на платформі месенджера «Telegram», пришвидшить отримання доступу до необхідних навчальних матеріалів. Об’єктом дослідження є система для отримання даних з навчальних веб-сервісів. Предметом дослідження є перегляд отриманих даних при відсутності стабільного інтернет з’єднання або у режимі офлайн. Використані методи дослідження синтаксичного аналізу(парсингу) даних з навчальних веб-ресурсів. Результатом дослідження є розроблена автоматизована система(бот) на платформі месенджера «Telegram», для студентів, викладачів та інших працівників навчального закладу.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).