ІНФОРМАТИЗАЦІЯ СУСПІЛЬСТВА ТА ЇЇ ВПЛИВ НА ІНФОРМАЦІЙНУ БЕЗПЕКУ
Анотація
Метою даного дослідження є висвітлення питання впливу інформатизації суспільства та проблем інформаційної безпеки, що виникли в наслідок цього процесу. Окреслено основні прорахунки та недоліки захисту даних під час інформаційних війн. Акцентовано увагу на трактування проблем, пов'язаних з інформаційною безпекою, для різних категорій суб'єктів і відповідні наслідки таких способів захисту. Зазначено позитивні і негативні наслідки інформатизації суспільства в аспекті інформаційної безпеки, основні категорії інформаційної зброї та найяскравіші її приклади.
##submission.downloads##
Опубліковано
2014-04-29
Як цитувати
Конофольська, В. В. (2014). ІНФОРМАТИЗАЦІЯ СУСПІЛЬСТВА ТА ЇЇ ВПЛИВ НА ІНФОРМАЦІЙНУ БЕЗПЕКУ. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (1). вилучено із https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/11
Номер
Розділ
Комп'ютерна інженерія
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).