МОДЕЛЮВАННЯ ЯК ДОПОМІЖНИЙ ЗАСІБ В НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ
Анотація
У статті узагальнюються поняття моделі та моделювання. Наводяться приклади використання комп’ютерних моделей у різних сферах. Обґрунтовуються позитивні сторони використання таких моделей як допоміжних засобів навчання, пропонується використання віртуальної моделі у процесі вивчення архітектури комп’ютера.Посилання
Сергієнко В. П. Теоретико-методичні особливості використання сучасних комп’ютерно орієнтованих засобів навчання із загальної фізики / В. П. Сергієнко, М. І. Шут // Засоби і технології єдиного інформаційного освітнього простору : зб. наук. пр. / [за ред. В. Ю. Бикова, Ю. О. Жука]; Ін-т засобів навчання АПН України. – К. : Атака, 2004. – С. 185–193.
Шарапов О.Д., Дербенцев В.Д., Семьонов Д.Є. Економічна кібернетика. Навч. посібник. — К.: КНЕУ, 2004. — 231 с.
Павловский Ю. Н., Белотелов Н. В., Бродский Ю. И. Имитационное математическое моделирование и прогноз глобальных процессов // Прогноз и моделирование кризисов и мировой динамики / Отв. ред. А. А. Акаев, А. В. Коротаев, Г. Г. Малинецкий – М.: ЛИБРОКОМ, 2009. С. 300–315.
##submission.downloads##
Опубліковано
2015-06-12
Як цитувати
Усенко, В. А. (2015). МОДЕЛЮВАННЯ ЯК ДОПОМІЖНИЙ ЗАСІБ В НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (2). вилучено із https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/73
Номер
Розділ
Комп’ютерно-орієнтовані засоби навчання
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).