ПЕРЕХОПЛЕННЯ МЕРЕЖЕВОГО ТРАФІКА. МЕРЕЖЕВИЙ СНІФІНГ
Анотація
Метою дослідження є вивчення способів перехоплення мережевого трафіка зловмисником на прикладі використання мережевого сніфінгу. Завданням дослідження є аналіз способів повного чи часткового уникнення перехоплення мережевого трафіку. Методом дослідження є огляд відомостей на основі досвіду вчених у галузі захисту комп’ютерних систем. Об’єкт дослідження: комп’ютерні мережі. Предметом дослідження є процес перехоплення пакетів даних у мережі та стратегії застосування мережевого сніфінгу. Результатом дослідження є методи захисту від дій зловмисника направлених на перехоплення пакетів даних.
Посилання
Любарський С.В. Місце та роль мережевої розвідки в моделях інформаційного протиборства / Збірник наукових праць ВІТІ НТУУ „КПІ” № 1 – 2013
Перехват сетевых данных [Electronic resource] / alex-shtilev.narod.ru /. – 2014. – Mode of access : http://alex-shtilev.narod.ru/diplom/glava16.html
Захист інформаційних ресурсів / Василь Франчук. – К.: Редакції газет природничо-математичного циклу, 2012. – 112с. – (Бібліотека «Шкільного світу» ).
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).