АДАПТИВНИЙ ІНТЕРФЕЙС В СЕРЕДОВИЩІ РОЗРОБКИ UNITY3D
Анотація
Зі стрімким зростанням кількості пристроїв з екранами різних форматів зростає й потреба в адаптивному інтерфейсі. Такий інтерфейс забезпечує коректне відображення всіх елементів на дисплеї незалежно від розміру, роздільної здатності чи налаштувань екрана. На перший погляд це здається простим завданням, проте, розміщуючи певне зображення, важливо розуміти, до якої частини екрана його прив’язати та як уникнути спотворення елементів. У середовищі розробки Unity це реалізується за допомогою інструментів Canvas, Layout Group, Content Size Fitter, а також скриптів для динамічної зміни розташування та масштабування елементів.
With the rapid increase in the number of devices with screens of various formats, the demand for adaptive interfaces is also growing. Such interfaces ensure the correct display of all elements on the screen regardless of size, resolution, or screen settings. At first glance, this may seem like a simple task; however, when placing a specific image, it is important to understand which part of the screen to anchor it to and how to avoid distortion of elements. In the Unity development environment, this is achieved using tools such as Canvas, Layout Group, Content Size Fitter, as well as scripts for dynamic positioning and scaling of elements.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).