ПЕРСПЕКТИВИ СФЕРИ РОЗРОБЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Анотація
Сучасний світовий ринок переповнений різноманітними застосунками та компаніями, які їх розробляють. Деякі з програмістів впевнені, що на заміну ним прийде штучний інтелект, тоді як інші бачать разом з машинним навчанням плідну співпрацю. Якщо проаналізувати попиту на додатки – стає очевидно, що світ лише почав розвиток в цьому напрямку.
Основне питання полягає в тому – як довго світовий ринок розробки програмного забезпечення (ПЗ) може залишатися стійким і чи дійсно інформаційні технології стануть основою нашого майбутнього.
The modern world market is full of various applications and companies that develop them. Some of the programmers are convinced that it will be replaced by artificial intelligence, while others see a fruitful cooperation together with machine learning. If you analyze the demand for applications, it becomes obvious that the world has only begun to develop in this direction.
The main question is how long the global software development market can remain stable and whether information technology will really become the basis of our future.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).