ПОРІВНЯННЯ СИСТЕМ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ РОБОТИ СУЧАСНИХ ВИКЛАДАЧІВ
Анотація
Анотація. Процес створення та оформлювання документації вимагає надзвичайної уважності, часу, сил та енергії, проте враховуючи ступінь навантаження, яка лягає на викладача, цей процес потребує оптимізації. Загалом нами буде проаналізовано вже наявні системи для автоматизації процесу автоматизації, що оптимізує роботу педагогів з документацією і позитивно вплине на якість освітного процесу в цілому.
Annotation. The process of creating and drawing up documentation requires extreme attention, time, strength and energy, however, considering the degree of load that falls on the teacher, this process needs to be optimized. In general, we will analyze the already existing systems for automating the automation process, which will optimize the work of teachers with documentation and will positively affect the quality of the educational process as a whole.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).