РОЗРОБКА ВЕБОРІЄНТОВАНОГО КЕШБЕК СЕРВІСУ
Анотація
В роботі досліджується процес створення та реалізації кешбек-сервісу з використанням мови програмування JavaScript, а також суміжних технологій. Вирористяння сервісу надає можливість користувачам отримувати часткове повернення коштів за покупки в інтернет-магазинах. У роботі деталізовано розглядається архітектура кешбек-сервісу, його функціональні можливості, а також технологічний стек, включаючи мови програмування, фреймворки та бази даних. Окрім базових функцій, таких як реєстрація, авторизація та перегляд історії замовлень, розглядаються додаткові аспекти, що підвищують зручність та ефективність кешбек-сервісу, такі як система рефералів, розширення для веб-браузера та мобільний застосунок.
The paper examines the process of creating and implementing a cashback service using the JavaScript programming language, as well as related technologies. The service provides an opportunity for users to receive a partial refund for purchases in online stores. The paper discusses in detail the architecture of the cashback service, its functionality, as well as the technology stack, including programming languages, frameworks, and databases. In addition to basic features such as registration, authorization, and viewing order history, additional aspects that increase the convenience and effectiveness of cashback services are considered, such as a referral system, web browser extensions, and a mobile app.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).