Розробка кешбек сервісу з використанням мови програмування JavaScript
Анотація
У роботі досліджується розробка кешбек сервісу за допомогою мови програмування JavaScript та бібліотеки ReactJs. Розглядаються основні аспекти розробки сервісу, такі як вибір мови програмування та бібліотеки, компонентний підхід, віртуальний DOM та планування функціоналу сервісу. Метою дослідження є вивчення принципу роботи кешбек сервісу зі сторони розробника. В роботі описано функції, які будуть доступні користувачам, такі як реєстрація, вибір магазинів для отримання кешбеку, нарахування кешбеку та перегляд історії купівель та кешбеків. Висновки роботи показують, що використання JavaScript та ReactJs може спростити розробку та підтримку сервісу та забезпечити його користувачів зручним та ефективним інструментом для економії коштів під час онлайн-шопінгу.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).