ІГРОВІ СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ЗМІСТОВОЇ ЛІНІЇ "АЛГОРИТМИ ТА ПРОГРАМИ"
Анотація
Розглядається тема використання різних ігрових платформ для вивчення змістової лінії «Алгоритми та програми». Описано кращі платформи для вивчення основ програмування, використання яких сприятиме розвитку алгоритмічного і творчого мислення.
The article discusses the use of different gaming platforms for studying the content area “Algorithms and Programs”. The best platforms for learning the basics of programming are described, the use of which will contribute to the development of algorithmic and creative thinking.
##submission.downloads##
Опубліковано
2024-05-20
Як цитувати
Вознесенський, М. (2024). ІГРОВІ СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ЗМІСТОВОЇ ЛІНІЇ "АЛГОРИТМИ ТА ПРОГРАМИ". Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (12). вилучено із https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/1430
Номер
Розділ
Теорія і методика навчання інформатики у ЗСО та ЗВО
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).