Пізнавальна гра на Unreal Engine
Анотація
Метою дослідження є розробка пізнавальної гри на Unreal Engine. Об'єкт дослідження є комп'ютерні пізнавальні ігри. Предмет дослідження є дослідження впливу розробленої пізнавальної ігри на емоційний стан людини. Програмний засіб розроблений для того, щоб допомагати гравцям заспокоїтися в стресовій ситуації або після важкого робочого дня, побачити та усвідомити красу лісу, дізнатися корисні відомості про навколишнє середовище України, і спонукатиме на відвідування в реальному житті.
The purpose of the research is to develop a cognitive game on Unreal Engine. The object of research is computer cognitive games. The subject of the study is the study of the impact of the developed cognitive game on the emotional state of a person. The software tool is designed to help players calm down in a stressful situation or after a hard day's work, see and realize the beauty of the forest, learn useful information about the environment of Ukraine, and will encourage a visit in real life.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).