РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ З ПРОГРАМУВАННЯ В 6-7 КЛАСІ З ВИКОРИСТАННЯМ ТРЕНУВАЛЬНОГО СЕРЕДОВИЩА PYLEARN
Анотація
В умовах сьогодення, темі “Алгоритмізація та програмування” в курсі інформатики 6-7 класів закладів загальної середньої освіти приділяється достатньо уваги, аби учні окрім вивчення базових алгоритмічних структур деякою мовою програмування змогли опанувати в тому числі вбудовані бібліотеки та модулі для реалізації простих програмних навчальних або наукових проєктів. Проте, розв’язування різного роду математичних задач з використанням мови програмування є одним з найефективніших способів вивчення основ програмування, а з використанням таким простих та сучасних мов, як, наприклад Python цей процес можна пришвидшити. Разом з цим, виникає необхідність в забезпеченні комплексу навчального програмного забезпечення для вивчення мов програмування та розробки власних програмних засобів. З такою метою було розроблено навчально-тренувальне середовище PyLearn, до складу якого входить практикум з програмування мовою Python. За допомогою його використання на уроках інформатики вивчення базових алгоритмічних структур мовою Python шляхом розв’язування практичних завдань здійснюється поступово та систематично, що в тому числі дозволяє виконувати більшу кількість завдань в межах обмеженого часу уроку.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).