ТЕХНОЛОГІЇ ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ЇХ У НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ
Анотація
Використовуючи технологію змішаного навчання у своїй роботі, можемо зробити такі висновки. Використання технологій змішанного навчання:
- надає більшу свободу учням — де і коли скористатися онлайн-сервісом — особистий вибір кожного (наприклад, три рази на день по 10 хвилин чи 30 хвилин за один раз);
- виховує самостійність та відповідальність студента;
- розвиває в учнів відчуття впевненості у собі через попередню підготовку, а отже знімає страх перед публічним вивченням нового матеріалу;
- скорочує час на перевірку домашніх вправ, тож з’являється більше часу для групових та парних комунікативних завдань, де викладач лише виконує роль фасилітатора (помічника); тощо.
У ході написання магістерської роботи я створюю Web-сайт «Технології змішаного навчання», застосування якого в подальшому дасть змогу учням і вчителям вільно користуватись онлайн – платформами для змішаного навчання.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).