РОЗРОБКА UNIT-ТЕСТІВ ДЛЯ ВЛАСНОЇ МОВИ ПРОГРАМУВАННЯ
Анотація
Тестування є дійсно важливим етапом розробки, адже воно допомагає знайти помилки і недоліки в коді, та виправити їх ще до того, як програма вийде в світ. Для того, щоб дійсно якісно перевірити програму, бажано використовувати декілька видів тестування, один з яких називається модульним, та включає в себе розробку unit-тестів. Вони автоматизовано перевіряють правильність роботи кожної окремої частини коду, не торкаючись решти програми.
Testing is a really important stage of development, because it helps to find errors and flaws in the code, and fix them before the program is released. In order to really test the program qualitatively, it is advisable to use several types of testing, one of which is called modular, and includes the development of unit-tests. They automatically check the correct operation of each individual part of the code, without touching the rest of the program.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).