СТВОРЕННЯ ВЛАСНОЇ МОВИ ПРОГРАМУВАННЯ
Анотація
Процес розробки власної мови програмування – досить складна і кропітка робота, яка потребує ретельної продуманості кожного етапу та має враховувати нюанси цільової аудиторії. Особливість дослідження полягає в акценті на україномовному інтерфейсі мови програмування, що зробить її інтуїтивно зрозумілою для студентів і школярів. Крім того, мова стане ще більш доступною для навчання завдяки спрощеному синтаксису, що особливо важливо для тих, хто тільки починає свій шлях у сфері ІТ.
The process of developing one's own programming language is a rather complex and painstaking work that requires careful thoughtfulness at each stage and must take into account the nuances of the target audience. The peculiarity of the research lies in the emphasis on the Ukrainian-language interface of the programming language, which will make it intuitively understandable for students and schoolchildren. In addition, the language will become even more accessible for learning thanks to the simplified syntax, which is especially important for those just starting their journey in the IT field.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).