ГЕЙМІФІКАЦІЯ В ДОДАТКАХ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ЗВИЧОК ТА ПЛАНУВАННЯ
Анотація
Задля того щоб цифровий додаток для формування звичок та планування став успішний на ринку та дійсно мотивував користувача формувати нові звички почали використовувати гейміфікацію, тобто застосування ігрових стимулів для підняття мотивації. Впровадження ігрових механік, таких як завдання та нагороди за них, мотивує користувачів продовжувати формувати звичку, а також візуалізує повсякденні дії в більш цікаві та захоплюючі. Ретельно впорядковуючи та розробляючи подібні компоненти в додатки для формування звичок та планування, розробники створюють цікавий продукт що надає користувачам можливість в ігровій формі досягти поставлених цілей та покращити життя.
In order for a digital habit-building and planning app to be successful in the market and really motivate users to form new habits, gamification, i.e. the use of game-based incentives to increase motivation, has been used. The introduction of game mechanics, such as tasks and rewards for them, motivates users to continue forming a habit, and also visualizes everyday activities into more interesting and exciting ones. By carefully organizing and designing such components into habit-building and planning apps, developers create an engaging product that gives users the opportunity to achieve their goals and improve their lives in a playful way.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).