МЕТОДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ДАТА-ЦЕНТРІВ
Анотація
У роботі розглянуто основні методи та підходи до забезпечення безпеки дата-центрів, включаючи фізичну, мережеву та інформаційну безпеку. Проаналізовано актуальні загрози, що постають перед сучасними центрами опрацювання даних, та запропоновано ефективні стратегії мінімізації ризиків, використовуючи сучасні технології та рішення. Об’єктом дослідження є дата-центри як інфраструктурні елементи інформаційних систем. Предметом дослідження є методи забезпечення комплексної безпеки дата-центрів. Метою роботи є аналіз загроз та розробка ефективних стратегій захисту дата-центрів із застосуванням сучасних технологічних рішень.
The article discusses the main methods and approaches to data center security, including physical, network and information security. It analyzes the current threats facing modern data centers and proposes effective strategies for minimizing risks using modern technologies and solutions. The object of research is data centers as infrastructure elements of information systems. The subject of the study is methods of ensuring comprehensive security of data centers. The purpose of the study is to analyze threats and develop effective strategies for protecting data centers using modern technological solutions.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).