ІНТЕРНЕТ РЕЧЕЙ ЯК ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ МОНІТОРИНГУ ІНФРАСТРУКТУРИ ДАТА-ЦЕНТРІВ
Анотація
У статті розглядається використання технології Інтернету речей (IoT) для моніторингу інфраструктури дата-центрів. Проаналізовано сучасні підходи до збору, опрацювання та передачі даних у реальному часі, що дозволяє підвищити ефективність управління ресурсами дата-центрів. Окреслено переваги впровадження IoT-рішень, зокрема автоматизацію процесів, підвищення енергоефективності та мінімізацію операційних витрат. Об'єктом дослідження є процес моніторингу пристроїв дата-центру. Предметом дослідження є створення та впровадження системи моніторингу пристроїв дата-центру з використання IoT-технологій. Результатом дослідження є впровадження системи моніторингу пристроїв дата-центру з використанням ІоТ-технологій.
This article discusses the use of Internet of Things (IoT) technology to monitor data center infrastructure. Modern approaches to collecting, processing and transmitting data in real-time data collection, processing, and transmission, which allows to increase the efficiency of resource management of data centers. The advantages of implementing IoT solutions, in particular, process automation, energy efficiency and processes, increasing energy efficiency and minimizing operating costs. The object of research is the process of monitoring data center devices. The subject of the study of the study is the creation and implementation of a device monitoring system of the data center using IoT technologies. The results of the study are implementation of a data center device monitoring system using IoT technologies.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).