ВИКОРИСТАННЯ ВЕКТОРНОГО ОНЛАЙН-ЗАСОБУ FIGMA ЯК ІНСТРУМЕНТУ ДЛЯ ДИЗАЙНУ
Анотація
Використання Figma дозволяє зберігати всі зміни та коментарі в хмарному сховищі, а також забезпечує зручну роботу з іншими інструментами для розробки вебдодатків та мобільних додатків. Використання Figma дозволяє отримати необхідні знання та навички для ефективної роботи та досягнення успішних результатів у розробці проєктів.
Using Figma allows you to save all changes and comments in the cloud storage and provides convenient work with other tools for developing web and mobile applications. Using Figma allows you to gain the necessary knowledge and skills to work effectively and achieve successful results in project development.
##submission.downloads##
Опубліковано
2024-05-20
Як цитувати
Франчук, Р. (2024). ВИКОРИСТАННЯ ВЕКТОРНОГО ОНЛАЙН-ЗАСОБУ FIGMA ЯК ІНСТРУМЕНТУ ДЛЯ ДИЗАЙНУ. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (12). вилучено із https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/1417
Номер
Розділ
Комп’ютерно-орієнтовані засоби навчання
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).