ЗАСТОСУВАННЯ ЕВРИСТИК НІЛЬСЕНА ЯК ЗАСОБУ ПОКРАЩЕННЯ ВЕБДОСТУПНОСТІ
Анотація
Анотація. Розглянуто важливість цифрової трансформації у сучасному світі та її вплив на доступність для всіх користувачів. Подано аналіз зв'язку між принципами WCAG та евристиками Нільсена, який відкриває нові можливості для покращення вебдизайну та забезпечення ефективної взаємодії з користувачами різних категорій.
Abstract. The importance of digital transformation in the modern world and its impact on accessibility for all users are considered. An analysis of the relationship between WCAG principles and Nielsen's heuristics is provided, opening up new opportunities for improving web design and ensuring effective interaction with users of different categories.
##submission.downloads##
Опубліковано
2024-05-20
Як цитувати
Юрійчук, А. (2024). ЗАСТОСУВАННЯ ЕВРИСТИК НІЛЬСЕНА ЯК ЗАСОБУ ПОКРАЩЕННЯ ВЕБДОСТУПНОСТІ. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (12). вилучено із https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/1398
Номер
Розділ
Комп'ютерні науки
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).