ВЕБ ЗАСТОСУНОК З ВІДЖЕТАМИ ДЛЯ ОНЛАЙН ПЛАТФОРМИ TWITCH
Анотація
Раніше було виконано дослідження візуалізації даних, використання віджетів на онлайн трансляціях та існуючі сервіси з відображення віджетів, а також розроблено новий сервіс з відображення віджетів. У цьому дослідженні, після розробки цього сервісу та реалізації двох віджетів, були розглянуті основні технології, використані для створення системи та реалізовані віджети у цій системі.
Previously, a study of data visualization, the use of widgets on online broadcasts and existing widget display services was performed, and a new widget display service was developed. In this study, after developing this service and implementing two widgets, primary technologies used to create the system and implemented widgets in this system were considered.
##submission.downloads##
Опубліковано
2023-12-15
Як цитувати
Кравчук, П. (2023). ВЕБ ЗАСТОСУНОК З ВІДЖЕТАМИ ДЛЯ ОНЛАЙН ПЛАТФОРМИ TWITCH. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (11). вилучено із https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/1349
Номер
Розділ
Комп'ютерні науки
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).