Організація проєктної діяльності учнів 5-х класів НУШ у курсі інформатики з використанням технологій STEAM-світи
Анотація
Одним із найважливіших напрямів розвитку освіти є впровадження в освітній процес інформаційних та комунікаційних технологій, орієнтованих на розвиток ключових компетенцій та всебічний розвиток здобувачів освіти. Відповідно до структури концепції Нової української школи -кожна дитина неповторна, наділена від природи унікальними здібностями, талантами та можливостями. Проєктна діяльність є однією з форм реалізації концепції Нової української школи, інформаційних та комунікаційних технологій та системно- діяльнісного підходу в навчанні та вихованні. Місією Нової української школи вважається допомогти розкрити та розвивати здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем та батьками.
##submission.downloads##
Опубліковано
2023-06-01
Як цитувати
Андреєва-Онопрійчук, М. (2023). Організація проєктної діяльності учнів 5-х класів НУШ у курсі інформатики з використанням технологій STEAM-світи. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (10). вилучено із https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/1335
Номер
Розділ
Теорія і методика навчання інформатики у ЗСО та ЗВО
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).