Розробка веб-додатку для усного рахунку з використанням мови програмування Js
Анотація
Метою дослідження є створення ігрового додатку-тренажер “Юний математик” для тренування та вивчення базових навичок рахування у дітей дошкільного та шкільного віку. Об'єктом дослідження є додатки, що допомагають ефективно розвивати навички рахування . Предметом дослідження є використання заохочувальних ігрових методик для зацікавлення дітей та досягнення успішного закріплення знань. Програмний засіб розроблений з метою зацікавити дітей математики за допомогою гри.
The purpose of the research is to create a game simulator application "Young Mathematician" for training and learning basic calculation skills in preschool and school-aged children. The object of research is applications that help to effectively develop counting skills. The subject of the research is the use of encouraging game methods to interest children and achieve successful consolidation of knowledge. The software is designed to interest children in mathematics through a game.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).