Впровадження технологій інтерактивного навчання на уроках інформатики
Анотація
Анотація. Проаналізовано сучасний стан використання технологій інтерактивного навчання у цифровому просторі та охарактеризовано суть цих технологій. Крім того, визначено, що використання методів інтерактивного навчання дає можливість досягти такої атмосфери в класі, яка найкраще сприяє співробітництву, порозумінню й доброзичливості, а також реалізувати особистісно-зорієнтоване навчання.
Ключові слова: технології інтерактивного навчання, уроки інформатики, нова українська школа.
Abstract. The current state of use of interactive learning technologies in the digital space is analyzed and the essence of these technologies is characterized. In addition, it was determined that the use of interactive learning methods makes it possible to achieve such an atmosphere in the classroom that best promotes cooperation, understanding and goodwill, as well as to implement personal-oriented learning.
Keywords: interactive learning technologies, computer science lessons, new Ukrainian school.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).