Теоретичні аспекти організації проєктної діяльності учасників освітнього процесу
Анотація
Розкрито особливості організації проєктної діяльності, яка є одним із сучасних підходів до організації освітнього процесу, який передбачає активну участь учнів у процесі вивчення матеріалу, розвитку власної творчості та критичного мислення. Розглянуто роль вчителя як фасилітатора, який сприяє активній участі учасників проєкту, стимулює їх творчість, сприяє виробленню навичок самостійної роботи та розвитку критичного мислення.
activity, which is one of the modern approaches to the
organization of the educational process, which involves
the active participation of students in the process of
studying the material, the development of their own creativity
and critical thinking, are revealed. The role of the teacher as
a facilitator, who promotes the active participation of
project participants, stimulates their creativity,
promotes the development of independent work skills
and the development of critical thinking, is considered.
##submission.downloads##
Опубліковано
2023-05-12
Як цитувати
Ваколюк, Т. (2023). Теоретичні аспекти організації проєктної діяльності учасників освітнього процесу. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (10). вилучено із https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/1307
Номер
Розділ
Теорія і методика навчання інформатики у ЗСО та ЗВО
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).