Використання онлайн-сервісів для ефективної взаємодії під час дистанційного навчання
Анотація
Анотація. На сьогодні в Україні без використання дистанційних форм навчання неможливо забезпечити права дітей на отримання загальної освіти. Тому забезпечення ефективної взаємодії під час дистанційного навчання – актуальна і потребує вивчення. Метою дослідження було розкрити значення використання сучасних онлайн-сервісів для взаємодії під час дистанційного навчання, та порівняти онлайн-сервіси й інструменти, за допомогою яких організовується освітній процес під час дистанційного та змішаного навчання. У дослідженні використано метод аналізу довідкових джерел.
Ключові слова: дистанційне навчання, змішане навчання, взаємодія суб’єктів дистанційного навчання, онлайн-сервіси.
Abstract. Today in Ukraine, it is impossible to ensure the rights of children to receive general education
without the use of distance learning. Therefore, ensuring effective interaction during distance learning is
relevant and needs to be studied. The purpose of the study was to reveal the importance of using modern
online services for interaction in distance learning and to compare online services and tools that organize
the educational process in distance and blended learning. The study used the method of analyzing
reference sources.
Keywords: distance learning, blended learning, the interaction of distance learning subjects, online services.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).