ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ТЕСТІВ ІНТЕЛЕКТУ У РОБОТІ З ПЕДАГОГІМИ ТА СТУДЕНТАМИ ВИЩИХ ПЕДАГОГІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
Анотація
Метою дослідження є особливості використання тестів інтелекту у роботі з педагогами та студентами вищих педагогічних навчальних закладах на основі проходження тесту на визначення рівня обдарованості. Завданням дослідження є визначення видів тестів, які доцільно використовувати педагогу у своїй професійній діяльності, аналіз світового та вітчизняного досвіду використання тестів у системі освіти, розроблення інструментарію із визначення рівня обдарованості педагогів та студентів, апробація та проведення статистичного опрацювання результатів тестування. Об’єктом дослідження є використання тестів як засобу визначення рівня обдарованості педагогів. Предмет дослідження – тести інтелекту в роботі з педагогами та студентами вищих педагогічних навчальних закладів.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).