СВІТОВИЙ ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ СТАНДАРТИЗОВАНОГО ТЕСТУВАННЯ
Анотація
Метою дослідження є узагальнити світовий досвід застосування стандартизованого тестування навчальних досягнень учнів, теоретично обгрунтувати основні компоненти української моделі впровадження стандартизованого тестуваання, проаналізувати результати реалізації зовнішнього тестування в Україні. Об’єктом дослідження є процес педагогічної діагностики навчальних досягнень учнів. Предметом дослідження є системна організаційно-педагогічна діяльність з впровадження зовнішнього стандартизованого тестування в Україні. Завданнями досліджень є: узагальнення світових підходів до застосування стандартизованого тестування у контексті оцінювання якості підготовки учнів; дослідження моделі зовнішнього стандартизованого тестування навчальних досягнень учнів в Україні та визначення єтапів стандартизаціїтестових мелодик в системі освіти України.
Практичне значення дослідження полягає в тому, що розроблено банк тестових завдань та сконструйовано тест з дисципліни для перевірки рівня знань учнів старших класів загальноосвітніх шкіл.
Посилання
Методичні рекомендації зі створення тестових завдань та тестів у системі управління навчальними матеріалами MOODLE 2.5.х // Сергієнко В.П., Франчук В.М., Кухар Л.О., Галицький О.В., Микитенко П.В.– К.: НПУ імені М.П. Драгоманова, 2014. – 100 с.
Іонова О.М., Ландсман В.А. Основні підходи до педагогічних вимірювань навчальних досягнень учнів // Педагогічні умови професійного становлення учнівської молоді: Зб. наук. пр. // Проблеми сучасності: культура, мистецтво, педагогіка. – Харків-Луганськ: Стиль Издат, 2003. – С.28-40.
Ландсман В.А. Проблема конструювання тестів для зовнішнього стандартизованого оцінювання навчальних досягнень учнів // Матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Динаміка наукових досліджень “2004”. - Дніпропетровськ: Наука і освіта. – 2004. – Т.28. – С.25-27.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).