ФОРМИ І МЕТОДИ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ

Автор(и)

  • Анна Сергіївна Ярошик НПУ імені М.П.Драгоманова

Анотація

Метою дослідження є моніторинг якості освіти, який слід розглядати як інструмент методичного й управлінського забезпечення державного стандарту початкової загальної освіти; моніторинг – це регулярне безперервне контролююче відстеження якісних результатів навчання, виховання, розвитку учнів у системі «вчитель-учень». Педагогічний моніторинг є формою організації, збору, збереження, обробки і поширення інформації, що забезпечує безперервне відстеження стану викладання і рівня навчальних досягнень учнів. Тому, ми можемо спостерігати як гідні позиції навчанні, так і велику кількість недоліків.

Посилання

Барна М. Шкільний моніторинг як засіб якісних змін в освіті. / М. Барна. // Управління освітою. – 2001. – № 3. – С. 6-7.

Локшина О.І. Моніторинг якості освіти: світовий досвід // Пед. і псих. – 2003. – № 1. – С. 108-116.

Сергієнко, В. П. Франчук В.М. "Методичні рекомендації зі створення тестових завдань та тестів у системі управління навчальними матеріалами MOODLE." К.: НПУ імені МП Драгоманова (2012).

##submission.downloads##

Опубліковано

2015-06-12

Як цитувати

Ярошик, А. С. (2015). ФОРМИ І МЕТОДИ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (2). вилучено із https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/75

Номер

Розділ

Освітні вимірювання