ФОРМИ І МЕТОДИ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ
Анотація
Метою дослідження є моніторинг якості освіти, який слід розглядати як інструмент методичного й управлінського забезпечення державного стандарту початкової загальної освіти; моніторинг – це регулярне безперервне контролююче відстеження якісних результатів навчання, виховання, розвитку учнів у системі «вчитель-учень». Педагогічний моніторинг є формою організації, збору, збереження, обробки і поширення інформації, що забезпечує безперервне відстеження стану викладання і рівня навчальних досягнень учнів. Тому, ми можемо спостерігати як гідні позиції навчанні, так і велику кількість недоліків.Посилання
Барна М. Шкільний моніторинг як засіб якісних змін в освіті. / М. Барна. // Управління освітою. – 2001. – № 3. – С. 6-7.
Локшина О.І. Моніторинг якості освіти: світовий досвід // Пед. і псих. – 2003. – № 1. – С. 108-116.
Сергієнко, В. П. Франчук В.М. "Методичні рекомендації зі створення тестових завдань та тестів у системі управління навчальними матеріалами MOODLE." К.: НПУ імені МП Драгоманова (2012).
##submission.downloads##
Опубліковано
2015-06-12
Як цитувати
Ярошик, А. С. (2015). ФОРМИ І МЕТОДИ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (2). вилучено із https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/75
Номер
Розділ
Освітні вимірювання
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).