ВИКОРИСТАННЯ ТЕСТОВОГО КОНТРОЛЮ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ
Анотація
Метою дослідження є розробка тесту для поточного контролю знань учнів, а саме діагностики засвоєння певних тем окремого розділу з курсу «Інформатика» середньої школи, оцінювання їх знань за результатами тестування та аналізу результатів тестування щодо якості тестових завдань та самого тесту в цілому.Посилання
Аванесов В. С. «Форма тестовых заданий». Навчальний посібник для вчителів шкіл, ліцеїв, викладачів вузів і коледжів. 2 вид., перероблене та розширене. М.: «Центр тестирования», 2005 г., 156 с.
Конструювання тестів. Курс лекцій: навчальний посібник / Л.О. Кухар, В.П. Сергієнко. – Луцьк, 2010. – 182 с.
Методичні рекомендації зі складання тестових завдань / В.П. Сергієнко, Л.О. Кухар. – К., НПУ, 2011. – 41 ст.
##submission.downloads##
Опубліковано
2015-06-12
Як цитувати
Топчій, Є. І. (2015). ВИКОРИСТАННЯ ТЕСТОВОГО КОНТРОЛЮ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (2). вилучено із https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/63
Номер
Розділ
Освітні вимірювання
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).