РОЛЬ АВТОМАТИЗОВАНОГО КОНТРОЛЮ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗНО В ОЦІНЮВАННІ ЗНАНЬ ВИПУСКНИКІВ ЗОШ З ПРЕДМЕТУ МАТЕМАТИКА
Анотація
Метою дослідження є аналіз методів та засобів застосування автоматизованого контролю результатів ЗНО в оцінюванні знань випускників ЗОШ з предмету математика. В рамках даної роботи були вирішені наступні завдання: проведено огляд засобів ЗНО в Україні та розглянуто закордоні аналоги; визначені основні типи тестових завдань, які наразі використовуються для оцінювання знань випускників ЗОШ з предмету математика; визначені загальні вимоги до тестових завдань з математики в системі ЗНО; виявлені основні проблеми та сформовані висновки про подальшу автоматизацію контролю результатів ЗНО в оцінюванні знань випускників ЗОШ з предмету математика. Об’єктом дослідження є засоби автоматизації, які полегшують процес контролю результатів ЗНО при здійснені оцінювання знань випускників шкіл з предмету математика.
Посилання
Булах І.Є., Мруга М.Р. Створюємо якісний тест: Навч. посібник.– К.:Майстер-клас,– 2006 – 160 с.
Основнi засади розвитку вищоi освiти України в контекстi Болонського процесу: документи і матерiали 2003-2004 рр. / За ред. В. Г. Кременя. – Київ – Тернопiль : ТДПУ, 2004. – 147 с.
Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів. 2008 р.: Інформаційні матеріали/Український центр оцінювання якості освіти: Уклад. І.Л.Лікарчук (наук.ред.) та ін. – К., 2007. – 288 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).