АДАПТИВНЕ ТЕСТУВАННЯ
Анотація
Мета роботи—дослідити ефективність впровадження адаптивних тестових завдань, проаналізувати їх якісний склад та середовища створення. Актуальність впровадження саме адаптивного тестового контролю знань збагачує навчальний процес, готує учнів до майбутніх життєвих іспитів. Об’єктом наукової роботи є тестовий контроль знань, що активно впроваджується в освітній простір. В якості предмета розглядається методика створення тестових завдань та рекомендовані середовища для їх реалізації. Весь теоретичний матеріал щодо методики створення тестів проаналізовано та класифіковано згідно дібраних джерел. Для створених тестів необхідно обрати середовище. А ним можуть бути: бланкове тестування, що оформлюється на папері, готове програмне середовище. В кожному з цих середовищ є свої переваги та недоліки. Для дослідження було обрано середовище Moodle.
Посилання
Любарський С.В. Адаптивні алгоритми оцінки знань в інтелектуальній комп’ютерній тренажерній системі навчання. Збірник наукових праць ВІТІ НТУУ «КПІ» № 2, 2010. — С. 59—64.
Морев И. А. Образовательные информационные технологии. Часть 2. Педагогические измерения: Учеб. пособие. — Владивосток: Изд-во Дальневосточного университета, 2004. — 174 с.
##submission.downloads##
##submission.additionalFiles##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).