СТАТИСТИЧНІ МЕТОДИ ВИЗНАЧЕННЯ ВАЛІДНОСТІ ТА НАДІЙНОСТІ ТЕСТУ
Анотація
Доповідь присвячена основним критеріям якості методу вимірювання рівня знань, найважливішими з яких є валідність та надійність. Об’єктом дослідження є вимірювання рівня знань учнів, студентів. Предметом – методи їх вимірювання. Під час дослідження були використані такі методи, як: абстрагування, аналіз і синтез тощо. Результатами дослідження є групування методів, які дають змогу оцінити тест, підкреслюючи його основні недоліки.
Посилання
Булах І. Є./ Створюємо якісний тест: Навч. посіб./ І.Є. Булах, М.Р. Мруга — К.: Майстер клас, — 2006 — 160 с.
Ковальчук Ю.О. Теорія освітніх вимірювань. – Ніжин: Видавець ПП Лисенко М.М., 2012. – 200 с.
Крокер Л. Введение в классическую и современную теорию тестов: учебник/ Л. Крокер, Дж. Алгина; пер. с англ. Н.Н. Найденовой, В.Н. Симкина, М.Б. Челышковой; под общ. ред. В.И. Звонникова, М.Б. Челышковой. – М:Логос,2012.- 668с.
Кухар Л.О. / Конструювання тестів. Курс лекцій: навч. посіб. /Л.О. Кухар, В.П. Сергієнко. – Луцьк, 2010. – 182 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).