КОМП’ЮТЕРНЕ АДАПТИВНЕ ТЕСТУВАННЯ, ЯК СУЧАСНИЙ ЗАСІБ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Анотація
У роботі запропонована технологія адаптивного комп'ютерного тестування знань студентів у сфері комп'ютерних технологій, яка може використовуватися у навчальному процесі. Особливістю запропонованого підходу є використання інтелектуальних Інтернет-технологій для розробки технології адаптивного комп'ютерного тестування. Завданням дослідження є на основі комплексного використання програмного забезпечення та інтелектуальних Інтернет-технологій, розроблених методів побудувати адаптивну систему оцінювання знань і впровадити її в навчальний процес. Предметом дослідження є створення і використання технології адаптивного комп'ютерного тестування у професійній підготовці студентів у сфері комп'ютерних технологій. У дослідженні використано методи комп’ютерного експерименту, вимірювання, аналізу та синтезу. Результатом дослідження є створена система комп’ютерного адаптивного тестування, яка може використовуватися у навчальному процесі.Посилання
Андронатій П.І., Котяк В.В. В47 Комп’ютерні технології в освітніх вимірюваннях: Навчально-методичний посібник.– Кіровоград: Лисенко В.Ф., 2011. – 144 с.
Закон України «Про основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007–2015 роки» від 9 січня 2007 року № 537-V.– http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi.
Малкина О.И. Создание интерактивных систем адаптивного тестирования в среде Интернет с использованием технологий искусственного интеллекта.– Режим доступа: www/URL:http://www.soshnikov.com/publications/ olga_thesis.pdf.
Строєв О.М., Нікорич В.А. Створення електронного курсу в системі Moodle: Навчальний посібник. - Чернівці: Чернівецький нац. ун-т, 2012. – 80 с.
##submission.downloads##
##submission.additionalFiles##
Опубліковано
2014-04-29
Як цитувати
Тренба, М. Г. (2014). КОМП’ЮТЕРНЕ АДАПТИВНЕ ТЕСТУВАННЯ, ЯК СУЧАСНИЙ ЗАСІБ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (1). вилучено із https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/4
Номер
Розділ
Освітні вимірювання
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).