ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСІВ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ УЧНІВ ДО ОЛІМПІАД З ІНФОРМАТИКИ
Анотація
В даній роботі наведено особливості використання Інтернет-ресурсів для підготовки учнів до олімпіад з інформатики. Зазначена необхідність та актуальність вивчення розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та їх застосування в освітній сфері. Описані способи використання Інтернет-ресурсів різного типу, за допомогою яких можна більш ефективно набувати інтелектуальні та комунікативні навички необхідні для успішної підготовки до олімпіад.
This article presents the features of the use of Internet resources to prepare students for computer science competitions. The necessity and urgency of studying the development of information and communication technologies and their application in the educational sphere is indicated. Describes ways to use Internet resources of various types, through which you can more effectively acquire intellectual and communication skills necessary for successful preparation for competitions.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).