ФОРМУВАННЯ МЕДІАГРАМОТНОСТІ СТУДЕНТІВ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ ІНФОРМАТИКИ.
Анотація
У статті висвітлено питання формування медіаграмотності студентів під час навчання інформатики. Визначено сутність поняття «медіаграмотність». Обгрунтовано методичні умови ефективної організації пізнавальної діяльності студентів під час навчанню. Особливу увагу приділено питанню правилам культури спілкування в інформаційному просторі, способам захисту від негативних впливів у процесі масової комунікації.
The article highlights the issue of forming media literacy of students during the study of computer science. The essence of the concept of "media literacy" is defined. Methodical conditions of effective organization of cognitive activity of students during training are substantiated. Particular attention is paid to the rules of communication culture in the information space, ways to protect against negative influences in the process of mass communication.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).