АДМІНІСТРУВАННЯ ТА ЗАХИСТ ДАНИХ У СИСТЕМАХ УПРАВЛІННЯ ОСВІТНІМИ РЕСУРСАМИ
Анотація
Анотація. Метою дослідження є адміністрування та захист даних у системах управління освітніми ресурсами. Завданням дослідження є аналіз вже існуючих систем управління освітніми ресурсами, створення ресурсу для онлайн-освіти з засобами захисту даних та адміністрування у якості Web-сервісу. Об’єктом дослідження є Web-орієнтована система для управління освітніми ресурсами. Адміністрування та захист даних у системах управління освітніми ресурсами досліджується з метою надати захист даних та можливість виконувати адміністрування Web-орієнтованої системи.
Abstract. The purpose of the study is to administer and protect data in educational resource management systems. The aim of the study is to analyze existing educational resource management systems, create a resource for on-line education for data protection and administer as a web service. The object of research is the web-based educational resources management system. The administration and protection of data in educational resource management systems is investigated in order to ensure data security and administration of system administration through the Internet.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).