ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ ЯК КЛЮЧОВИЙ ІНСТРУМЕНТ ОПТИМІЗАЦІЇ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСІВ
Анотація
The study is devoted to the investigation of effective methods of integrating spreadsheets into business processes of small and medium-sized enterprises. The aim is to develop approaches to optimising management and production processes by using MS Excel tools. The study analyses the capabilities of spreadsheets for automating routine tasks, managing finances, inventories, resource planning and creating analytical reports. The practical implementation of templates and algorithms was carried out on the example of an enterprise. The results indicate a significant increase in the efficiency of business processes by reducing time costs, reducing financial costs and improving the accuracy of management decisions.
##submission.downloads##
Опубліковано
2025-05-08
Як цитувати
Гоцківська, Т. В. (2025). ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ ЯК КЛЮЧОВИЙ ІНСТРУМЕНТ ОПТИМІЗАЦІЇ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСІВ. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (14). вилучено із https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/1492
Номер
Розділ
Комп'ютерні науки
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).