ЗАСТОСУВАННЯ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ В РОЗРОБЦІ КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРИ EMPTY HOUSE
Анотація
У цій роботі досліджується використання технологій штучного інтелекту (ШІ) в процесі розробки комп’ютерної гри Empty House. Аналізуються сучасні методи генерації ігрового контенту за допомогою ШІ, зокрема створення персонажів, генерація саундтреку, процедурна анімація та текстури. Досліджено можливості інтеграції моделей машинного навчання у розробку ігрового світу, а також оцінено їх ефективність у порівнянні з традиційними підходами. У роботі представлено результати тестування впливу ШІ на продуктивність розробки та якість фінального продукту.
This work explores the application of artificial intelligence (AI) technologies in the development of the computer game Empty House. The study examines modern methods of AI-driven game content generation, including character creation, soundtrack generation, procedural animation, and textures. The possibilities of integrating machine learning models into game world development are investigated, and their efficiency is compared with traditional approaches. The paper presents test results evaluating the impact of AI on development productivity and the quality of the final product.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).