ЗРУЧНІСТЬ КОРИСТУВАННЯ (ЮЗАБІЛІТІ) ТА ЛЮДИНО-КОМП’ЮТЕРНА ВЗАЄМОДІЯ
Анотація
Анотація. Метою дослідження є вивчення особливостей зручність користування (юзабіліті) та людино-комп’ютерної взаємодії для підвищення ефективності використання програмного забезпечення. Основними завданнями дослідження є аналіз факторів, що впливають на зручність використання та взаємодію користувача з комп’ютером, а також розробка рекомендацій для їх покращення. Об’єктом дослідження виступають інтерфейси користувача, а предметом — принципи та методи їх оптимізації. У дослідженні використовуються методи експериментального тестування, анкетування користувачів та аналізу даних. Результатом є рекомендації для проєктування інтерфейсів, які підвищують комфорт та ефективність роботи з програмними продуктами. Пропозиції можуть бути використані для удосконалення освітнього процесу, підвищення продуктивності праці та покращення користувацького досвіду.
Annotation. The purpose of the study is to investigate the features of usability and human-computer interaction to improve the efficiency of software use. The main objectives of the study are to analyze the factors that affect the usability and interaction of the user with the computer, as well as to develop recommendations for their improvement. The object of the study is user interfaces, and the subject is the principles and methods of their optimization. The study uses methods of experimental testing, user surveys, and data analysis. The result is recommendations for designing interfaces that increase the comfort and efficiency of working with software products. The proposals can be used to improve the educational process, increase productivity, and improve user experience.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).