РОЗРОБКА КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРИ ЯК ЗАСОБУ ІНТЕРАКТИВНОГО ОПОВІДАННЯ: ВІД КОНЦЕПЦІЇ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ
Анотація
У цій роботі досліджується процес розробки комп’ютерної гри як інтерактивного інструменту для оповідання складних історій. Проаналізовано жанрові особливості, художні й технічні аспекти створення ігрових світів, а також вплив ігор на формування емоційного зв’язку з гравцем. Основним прикладом є розробка гри, яка поєднує жанри візуальної новели, головоломки та point-and-click. Представлено результати розробки та тестування продукту.
This work explores the process of developing a computer game as an interactive tool for storytelling complex narratives. The study analyzes genre features, artistic and technical aspects of creating game worlds, as well as the impact of games on establishing an emotional connection with the player. The main example is the development of a game that combines the genres of visual novel, puzzle, and point-and-click. The results of the product's development and testing are presented.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).