ТЕХНОЛОГІЇ РОЗРОБКИ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ
Анотація
АНОТАЦІЯ
Робота присвячена аналізу й порівнянню сучасних технологій розробки мобільних додатків для освітніх потреб, а також дослідженню їхнього впливу на підвищення якості та ефективності навчання. На основі детального аналізу нативних та кросплатформених технологій, таких як Swift, Kotlin, React Native, та Flutter, представлено рекомендації щодо оптимального вибору платформи залежно від цільової аудиторії, функціональних вимог та контексту використання освітніх додатків. У роботі також проведено огляд архітектурних підходів, які дозволяють забезпечити стійку роботу додатків та їхню адаптацію до потреб сучасних користувачів.
The paper is devoted to the analysis and comparison of modern technologies for developing mobile applications for educational purposes, as well as to the study of their impact on improving the quality and efficiency of learning. Based on a detailed analysis of native and cross-platform technologies, such as Swift, Kotlin, React Native, and Flutter, recommendations for the optimal choice of platform depending on the target audience, functional requirements, and context of educational applications are presented. The paper also provides an overview of architectural approaches that allow for the sustainable operation of applications and their adaptation to the needs of modern users.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).