ВЕБ-ДОДАТОК ДЛЯ МОНІТОРИНГУ ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ
Анотація
Проблема нестабільного енергопостачання є актуальною для багатьох країн, включаючи Україну. Веб-додаток може значно покращити ситуацію, дозволяючи користувачам оперативно отримувати інформацію про стабільність енергосистеми. Це дослідження присвячене розробці веб-додатку, який допоможе користувачам відслідковувати стан енергопостачання в режимі реального часу.
The problem of unstable energy supply is relevant for many countries, including Ukraine. A web application can significantly improve the situation by allowing users to promptly receive information about the stability of the energy system. This study is dedicated to developing a web application that will help users monitor the state of energy supply in real-time.
##submission.downloads##
Опубліковано
2024-12-26
Як цитувати
Балан, В. (2024). ВЕБ-ДОДАТОК ДЛЯ МОНІТОРИНГУ ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (13). вилучено із https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/1442
Номер
Розділ
Комп'ютерні науки
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).