ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В СКАНДИНАВСЬКИХ КРАЇНАХ
Анотація
Метою дослідження є вивчення особливостей моніторингу освітньої діяльності у Скандинавських країнах, ступінь і стану його наукової розробки, значення для науки і практики, вплив на освітню діяльність.
Завдання дослідження: розглянути систему освіти у Норвегії, Швеції, Фінляндії, Данії; провести аналіз робіт, присвячених дослідженню системи освіти Скандинавських країн; визначити особливості, які відрізняють ці системи від української освіти; розглянути загальні характеристики моніторингових досліджень цих країн; провести аналіз ефективності використовуваних способів моніторингу освітньої діяльності;
Об’єктом дослідження є освітня діяльність у Скандинавських країнах у різних сферах освіти. Предметом дослідження є методи, прийоми, методики, тести, організації, моніторингові дослідження, які використовуються для моніторингу освітньої діяльності, а також їх характеристики та особливості. У дослідженні використано методи порівняння, аналізу і синтезу.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).