РОЗВИТОК ТА ФОРМУВАННЯ МЕТОДІВ ДЛЯ ОПТИМАЛЬНОГО НАВЧАННЯ ПРОГРАМУВАННЯ
Анотація
Основною метою дослідження є обґрунтування ефективності використання хмарних освітніх середовищ при навчанні програмування та організація персонального хмарного освітнього середовища (далі у тексті ПХОС) для учня та вчителя з використанням сучасних хмарних сервіс розроблених компаніями Google та Microsoft. Результатом дослідження є розроблені ПХОС, котрі підвищать ефективність взаємодії між всіма учасниками освітнього процесу. Актуальність роботи зумовлена необхідністю сучасних продуктивних рішень в сфері освіти, що допоможуть учням результативно вивчати програмування, працювати в команді та отримувати навички для подальшої професійної діяльності.
The main goal of the research is to justify the effectiveness of using cloud educational environments in programming education and to organize a personalized cloud educational environment (hereinafter referred to as PCE) for both students and teachers using modern cloud services developed by Google and Microsoft. The result of the research is the development of PCEs that will enhance the efficiency of interaction among all participants of the educational process. The relevance of the work is determined by the necessity of modern productive solutions in the field of education, which will help students effectively learn programming, work in teams, and acquire skills for further professional activities.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).