РОЗРОБКА МОБІЛЬНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАСОБУ ТРЕКЕРУ СРОЖИВАННЯ ВІТАМІНІВ
Анотація
Предметом дослідження є проектування та розробка мобільного програмного засобу для обліку харчування та оцінювання вітамінного балансу у користувачів. Завдання дослідження полягає в тому, щоб проаналізувати аналогічні програмні засоби на ринку для виявлення їх функціональності, можливих обмежень і недоліків, уточнити функціональні вимоги, а саме визначити основні функції та характеристики програми для обліку харчування та оцінювання вітамінного балансу, а також розробити зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача для мобільного програмного засобу. Об’єктом дослідження є процес проектування та розробки мобільного програмного засобу на платформі Android. Результатом дослідження буде розроблений мобільний програмний засіб для відстеження споживання вітамінів із використанням оптимальних інструментів та технологій розробки.
The subject of the study is to design and develop a mobile software tool for nutrition accounting and vitamin balance assessment of its users. The task of the research is to analyze similar software tools on the market to identify their functionality, possible limitations and shortcomings, to clarify the functional requirements, in particular, to determine the main functions and characteristics of the program for nutrition accounting and vitamin balance assessment, as well as to develop a convenient and intuitive user interface for the mobile software tool. The object of the study is the process of designing and developing a mobile software tool on the Android platform. The result of the study will be a mobile software tool for tracking vitamin intake using optimal development tools and technologies.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).