ТЕОРЕТИЧНИЙ АСПЕКТ ФОРМУВАЛЬНОГО ОЦІНЮВАННЯ НА УРОКАХ ІНФОРМАТИКИ
Анотація
Розглядається теоретичний аспект формувального оцінювання на уроках інформатики зокрема, його визначення, мету, сутність, принципи, основні підходи та етапи. Описано інструменти та методи, за допомогою яких вчитель може ефективно впроваджувати цей підхід у практику. Наведено приклади застосування формувального оцінювання на уроках інформатики, а також його вплив на активне залучення учнів до освітнього процесу та розвиток їхнього критичного мислення та саморефлексії.
The theoretical aspect of formative assessment in computer science lessons is considered, in particular, its definition, purpose, essence, principles, main approaches and stages. The tools and methods by which a teacher can effectively implement this approach in practice are described. Examples of the use of formative assessment in computer science lessons are given, as well as its impact on the active involvement of students in the educational process and the development of their critical thinking and self-reflection.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).