МЕТОДИЧНІ ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ У ШКІЛЬНОМУ КУРСІ ІНФОРМАТИКИ
Анотація
Проведено аналіз безплатних графічних редакторів, що підходять для використання у шкільному курсі інформатики. Для вивчення комп’ютерної графіки запропоновано включати практичні уроки із застосування графічних редакторів Paint та GIMP та онлайн редактора зображень Canva. Під час розробки комплексної методики навчання комп’ютерної графіки, доцільно враховувати як теоретичні, так і практичні аспекти застосування комп’ютерної графіки, що може бути ефективно використана для підготовки учнів до життя в сучасному інформаційному світі.
##submission.downloads##
Опубліковано
2024-05-20
Як цитувати
Мальований, В. (2024). МЕТОДИЧНІ ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ У ШКІЛЬНОМУ КУРСІ ІНФОРМАТИКИ. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, (12). вилучено із https://e-journals.udu.edu.ua/index.php/ikt/article/view/1416
Номер
Розділ
Теорія і методика навчання інформатики у ЗСО та ЗВО
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).