ТЕХНОЛОГІЇ РОЗРОБКИ ВЕБ-САЙТІВ ДЛЯ СУЧАСНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
Анотація
Метою дослідження є аналіз технологій розробки веб-сайтів. Основні завдання дослідження: вивчення видів веб-сайтів та їх призначення, аналіз та порівняння технологій розробки, а також створення власного веб-сайту для сучасного закладу освіти. Об’єктами дослідження є мова розмітки гіпертексту HTML, мова програмування PHP, програмне забезпечення CMS, а також конструктори веб-сайтів. Розглядання функціоналу, ефективності та впливу цих технологій на процес створення веб-сайтів стане основним фокусом дослідження. Результатом дослідження є база знань отримана на основі аналізу та порівняння різних технологій розробки.
The purpose of the study is the analysis of web site development technologies. The main tasks of the research: study of the types of websites and their purpose, analysis and comparison of development technologies, as well as the creation of an own website for a modern educational institution. The objects of research are the hypertext markup language HTML, the programming language PHP, CMS software, as well as website builders. Examining the functionality, effectiveness and impact of these technologies on the website creation process will be the main focus of the research. The result of the research is a knowledge base obtained on the basis of analysis and comparison of various development technologies.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).